Çağrı Merkezi / 0 (288) 502 00 09

Bize Yazın / raybetonmerkez@gmail.com

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda
Sevdiklerinizle Paylaşın

Ray Beton Ray Mimarlık bünyesinde Kırklareli 'de kurulan firmamız kaliteli ve zamanında teslim ile müşterilerinin güvenini kazanmayı amaçlayan ve aynı özveri ve heyecan ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Ray Mimarlık ve Ray Beton olarak kuruluşundan bugüne kadar hazır beton temini, agrega çeşitleri temini, mimarlık, mühendislik ve müteahhitlik sektörleriyle hizmet vermektedir. Proje ve yapı üretiminde kendi konusunda teknik, estetik bilgi ve tecrübeye sahip elemanlarla çalışmakta, işin zamanında bitirilmesi için gerekli koordinasyonu sağlamaktadır.

Firmamızın faaliyet alanları arasında hastane proje ve uygulamaları başta olmak üzere prefabrik yapılar, konut kompleksleri, mağazalar, iş merkezleri ve diğer projeler yer almaktadır. Bütün projeler mimari proje grubu yönetim ve denetiminde diğer mühendislik gruplarıyla birlikte disiplinli çalışılarak üretilir.

Firmamız hem proje üretiminde çalışır hem de üretilen projelerin uygulamalarını yapar, finans ve inşaa eder.

İlkemiz; profesyonel çalışmayla, tüm teknolojik imkanları kullanarak, ekonomiden şaşmadan, yaratıcılıktan doğan estetik projeler üretmek ve üretilen projeleri uygulamaktır.

Hizmetlerimiz ve Faaliyet Alanlarımız:

Hazır Beton Temini

Agrega Satışı

Lojistik Hizmetleri

İnşaat ve Taahhüt

Yıllardır yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirdiği projeler ile yerel ve uluslararası inşaat standartları ve iş kanunları konusunda edindiği bilgi ve tecrübe sayesinde Ray Mimarlık, Türkiye'nin her yerinde ve her koşulda iş yapma kapasitesi ve kabiliyeti ile aşağıdaki alanlarda hizmet üretmektedir.

Konutlar

Çok Katlı Konutlar, Villalar


 Ticari Yapılar

Ofisler ve Alışveriş Merkezleri


Sağlık Tesisleri

Hastaneler, Klinikler


Eğitim Yapıları ve Yerleşkeleri                 

Spor ve Eğlence Tesisleri

Oteller, Kıyı Otelleri, Tatil Köyleri


Endüstriyel Tesisler

Fabrikalar


Ön Tasarımlı Yapılar

Geçici ve Kalıcı Binalar


Renovasyon

Hastane, Ofis 

Copyright © 2023. Ray Beton Her Hakkı Saklıdır. | Designed by Kobi Web Site


Yükleniyor...